Please, I don't want to go tomorrow at work!

15. července 2014 v 21:04 | Mary*
Hola, hola, k smrti unavená brigádnice volá!
Ani nevíte, jak nenávistně ve 4 hodiny ráno otevírám svá víčka, jak mne čím dál více deptá brčálově zelená betonová podlaha a jak se mé oči potí při pohledu na prťavé leftfány letující se na baterky. Ano, mám za sebou 16 dní brigády a ještě dalších 15 dní čeká. Perfektní. Jsem unavená, otrávená, podrážděná a poslední dni naprosto nepoužitelná pro cokoli, co chci udělat. Co potřebuji, musím a chci udělat. Cítím se jak kdybych byla nemocná. Špatně se mi spí, zdají se mi sny o tom, jak jdu spát a Doktora jsem neviděla již od soboty. Chápete, to jsou již 3 dny! To jest pro mne opravdu dlouhá doba a mám pocit, že za chvíli svou vyčerpaností omdlím. Ehm, říkala jsem Vám, že ale jinak mne ta práce (bezesrandy) baví? :)
Pořídila jsem si nový počítač. No lidi řeknu Vám jedno-děs běs. Ano, možná je plně funkční, nerozpadá se a vypadá o něco elegantněji než můj původní počítač, ale vůbec mi nesedí. Taky že tento článek píšu na svém starém miláčkovi. Zvuk na novém je příšerný, opravdu, opravdu příšerný, a já totálně nevím, co s tím mám dělat. Na něm se přece ani nemůžu dívat na filmy nebo poslouchat hudbu. To se nedá, trhá to uši. Takže už vidím, jak stejně budu mamce potajnu v noci krást mé SNSV (Ehm, ASUS), koukat na Doktora a klepat se strachem, jestli ze skříně náhodou něco nevykoukne. ...Sakra, mám pocit, že již z Doktora šílím. Ale jinak v pohodě, to se za pár let zlepší.
Hala firmy Bit.cz, 5:30 ráno tohoto dne. Nevypadá to pohádkově? :D

V sobotu jsme byli na Pekelném ostrově. Holýšovský festival plný skvělé muziky a s mnoha hroudamy bláta byl naprosto dokonalý a já jsem si ho užila, jak jen se dalo. Poslechla jsem si Harleje, zabroukala si u Tří sester, potěšili nováčci Hand Granade a rozhodně jsem nebyla naprosto WOW z Arakain. Aneb #SorryNotSorry. Počasí nám přálo, bylo krásně slunečno a já jsem byla nakonec ráda, že jsme jeli až v sobotu, jelikož v pátek tak byl slejvák jak Brno.
Gumáky jsou kůll, a jak se říká-jaká dcera, taková matka. :P

Uff, to by bylo asi tak všechno. Jen jsem Vás chtěla informovat, že jse zdravě nezdravá a blaze otrávená. Musela jsem alespoň něco sesmolit, i když mé mozkové buňky stagnují. Jo a abych nezapomněla *Muhehehhehehehehehehehee*, mám nápad. Myslím si, že by to nebyl špatný nápad a doufám, že se bude alespoň trochu líbit. Napadlo mne...ale kuš.

...Spoilers...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 17. července 2014 v 11:50 | Reagovat

Tak to je mi líto, že si tak unavená :/ Snad si co nejdříve odpočineš a budeš si moct konečně pustit Doctora ♥ ♥ Ale jsem ráda, že se ti líbil festival! :D
Ooooo jaký nápad? GIMME GIMME ;) :D

2 Lucka Lucka | Web | 17. července 2014 v 14:15 | Reagovat

Tyhle pocity moc dobře znám :/ :D Tak snad už si co nejdříve budeš moct pořádně a určitě i zaslouženě odpočinout :)
Je super, že sis festival užila :) A fotky jsou skvělé :D :)
Já chci taky vědět, jaký máš nápad! :D

3 Anie Anie | 18. července 2014 v 9:55 | Reagovat

O víkendu snad budeš mít volno na odpočinek i na Doctora.
No tak, řekni, co je to za nápad, nenech se tak přemlouvat. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama