...Because We Live & Love Just Once...

31. května 2014 v 16:36 | Mary*

Tak se Vám zase hlásím, po opravdu dlouhé době. Nechci se na nic vymlouvat. Škola mi dává zabrat, však to mi dávala zabrat i před několika měsíci, kdy jsem ještě na dřívějším blogu dokázala trávit času mnohem více. Za posledních pár dní ne-li týdnů se mnoho změnilo, stanovila jsem si své priority, pro co stojí žít, a co naopak můžu s klidem na duši vložit do svého šuplíku vzpomínek.
S blogem rozhodně končit nechci. A nebudu. Pokud si budoucnost bude protiřečit s větou před touto, dovoluji Vám ubalit mi řádnou facku.
Mám blog, mám tumblr, mám twitter. A další stovky nejrůznějších profilů a stránek, které mi možná dělají radost, ale nejsou nejpodstatnější. Blog se budu snažit dát do pořádku, opatřit ho láskou a radostí, přihodím pár třpitek na lepší dojem a budu se u jedné dámy informovat, abych o ní mohla také co nejlépe psát. ;)
Přátelé, věci se mění každým dnem. A jsou čím dál lepší. Nacházím v sobě důvěru, mám inspiraci k psaní, Amanda mi dělá radost a konečně jsem našla, jako správný John, svého Sherlocka. Našla jsem ho již dávno, ale právě tyto dny jsou těmi šťastnějšími a zářivějšími.
Nechci toho psáti mnoho, ve slovech se toho ukrývá již spousta. A tak Vám jen přeji spoustu štěstí, ať taky najdete toho pravého přítele na život a na smrt.

Vaše praštěně šťastně pohodová Simona...pro tebe, můj Sherlocku, jakožto little sassy John ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Phoebe ✈ Phoebe ✈ | Web | 1. června 2014 v 14:17 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi zpátky a doufám, že je u tebe všechno v pořádku protože z tohoto článku úplně vyzařuje optimismus a musím se přiznat, že i na mé tváři se objevil úsměv:)...jinak sledovaní na tumblr od mě máš a když dáš link na twitter tak od mě ho máš jistý na 100% :D

2 Petra Petra | Web | 2. června 2014 v 17:59 | Reagovat

Jako první musím říct, že si zvolila krásnou animaci a písničku ♥ ♥ ♥
A souhlasím s Phoebe, z tvého článku vyzařuje radost, za což jsem velmi ráda! A když jsi ty spokojená, tak jsem i já hned veselejší :) ♥

3 Lucka Lucka | Web | 5. června 2014 v 19:42 | Reagovat

Musím souhlasit s tím, co už tu přede mnou napsaly holky :) Je to nádherně napsané a tak úžasně z toho sálá optimismus a takový vnitřní klid :) Jsem hrozně ráda, že jsi šťastná a spokojená :) V dnešní době je tohle jedna z nejcennějších věcí vůbec :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama