10 otázek pro Amandu Abbington

14. května 2014 v 18:38 | Mary*
Máme tu první rozhovor s Amandou. Překládala jsem ho sama, takže se moc omlouvám za případné chyby, nedostatky nebo nejasnosti. Doufám, že se alespoň trochu pobavíte a zase objevíte něco nového. ;)


Koho považujete za Vašeho nejbližšího člověka?
Mám dva lidi, moji mámu a mého partnera Martina [Freemana]. Jsou to dva lidé, na které se mohu spolehnout. Miluji je každým kouskem svého těla. Mám také další tři přátele, kterým bych mohla říct o tom, že jsem spáchala vraždu a oni by nikomu neřekli ani slovo.

Z čeho máte největší strach?
Zemřít, aniž by viděla své děti vyrůstat.

Co je pro Vás nejlepší odpočinek?
S Martinem sledování opravdu dobrého filmu nebo seriálu jako House of Cards se spoustou popcornu a šálkem čaje. To je krásné.

Co na sobě považujete za nejlepší?
Myslím si, že jsem laskavá. Také umím dobře naslouchat a umím se postarat o lidi. Libí se mi být matkou. Vždycky jsem se chtěla ujistit, že jsou lidé v pořádku. Dělala jsem to již od té doby, co jsem byla malá holka.

Čeho si vážíte na svém partnerovi?
Poctivosti, důvěry a také skvělého smyslu pro humer, protože to vás provází těmi nejlepšími, ale i nejtěžšími časy.

Řeknete nám o Vás něco, co by nás mohlo šokovat?
Někdy si nemyji vlasy třeba i dva týdny. Je to dost nechutné. Jsou krátké, takže je občas jednodušší si je jen navlhčit.

Co Vás v poslední době udělalo opravdu šťastnou?
Dneska odpoledne, když jsem vyzvedla děti ze školy. Neviděla jsem je celý den a ony mi poté můžou celé rozzářené a šťastné ukázat věci, které vyrobily.

Jakou věc byste ve svém životě změnila, kdybyste měla možnost?
Chtěla bych, aby mi bylo znova 21. Znova bych to ráda absolvovala a neudělala stejné chyby. Asi bych nechodila s kluky, s kterými jsem v té době chodila. A asi bych svou kariéru brala vážně, než jsem brala.

Bez čeho byste nemohla přežít?
Když řeknu, že je to má kabelka, asi to bude hodně hloupá odpověď, že? Mám v kabelce tolik věcí. Každý, kdo se snaží ji zvednout, říká, že je hrozně těžká na moje záda. Mám jí teď sebou a ani nemůžu zapnout zip. Je plná nadměrného množství blbostí.

Jaký je nejdražší položka ve vašem šatníku?
Kabát značky Belsaff, který stál 1000 liber, ale já ho koupila o polovinu levněji. Byla to úžasná volba, ještě jsem ho na sobě neměla, ale tu a tam otevřu tašku a podívám se na něj.

Zdroj: http://www.graziadaily.co.uk/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 16. května 2014 v 18:52 | Reagovat

Rozhovor je opravdu skvělý, opět nám ukazuje, jaká je Amanda úžasná osoba. Už u té první otázky mi hlavou proběhlo - awww :D
A přeložila si to skvěle :) ♥

2 Phoebe ✈ Phoebe ✈ | Web | 20. května 2014 v 12:35 | Reagovat

Po tomhle článku jsem si udělala na Amandu názor, že musí být neuvěřitelně fajn a sympatická ženská:) Rozesmálo mě to s těmi vlasy a to s tím kabátem. Mohla by mít takových věcí stovky a ona má jenom jeden kabát za 500 liber:) to je strašně hezký:)

3 Merylka Merylka | E-mail | Web | 25. května 2014 v 18:22 | Reagovat

Tyhle ankety miluji, dozvíte se o svých idolech, daleko víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama