Květen 2014

...Because We Live & Love Just Once...

31. května 2014 v 16:36 | Mary*

Tak se Vám zase hlásím, po opravdu dlouhé době. Nechci se na nic vymlouvat. Škola mi dává zabrat, však to mi dávala zabrat i před několika měsíci, kdy jsem ještě na dřívějším blogu dokázala trávit času mnohem více. Za posledních pár dní ne-li týdnů se mnoho změnilo, stanovila jsem si své priority, pro co stojí žít, a co naopak můžu s klidem na duši vložit do svého šuplíku vzpomínek.
S blogem rozhodně končit nechci. A nebudu. Pokud si budoucnost bude protiřečit s větou před touto, dovoluji Vám ubalit mi řádnou facku.
Mám blog, mám tumblr, mám twitter. A další stovky nejrůznějších profilů a stránek, které mi možná dělají radost, ale nejsou nejpodstatnější. Blog se budu snažit dát do pořádku, opatřit ho láskou a radostí, přihodím pár třpitek na lepší dojem a budu se u jedné dámy informovat, abych o ní mohla také co nejlépe psát. ;)
Přátelé, věci se mění každým dnem. A jsou čím dál lepší. Nacházím v sobě důvěru, mám inspiraci k psaní, Amanda mi dělá radost a konečně jsem našla, jako správný John, svého Sherlocka. Našla jsem ho již dávno, ale právě tyto dny jsou těmi šťastnějšími a zářivějšími.
Nechci toho psáti mnoho, ve slovech se toho ukrývá již spousta. A tak Vám jen přeji spoustu štěstí, ať taky najdete toho pravého přítele na život a na smrt.

Vaše praštěně šťastně pohodová Simona...pro tebe, můj Sherlocku, jakožto little sassy John ♥


Kaiser Chiefs & Amanda spojily své síly

31. května 2014 v 16:21 | Mary*
...a vznikla krásná píseň s nádherným videoklipem. Skupina Kaiser Chiefs vydává svou novou (již pátou) desku s názvem Education, Education, Education & War. Jako třetí singl si vybrali píseň Meanwhile Up In Heaven a tak se ji snažili obdařit co nejlepším kabátem. A to se povedlo opravdu skvěle.
Já píseň poslouchám v jednom kuse již od pondělka. Nejen kvůli těm nádherným tónům a velmi zvláštnímu textu, ale i kvůli tomu úžasnému videoklipu, jenž zdobí i naše zlatá Amanda. Ta zde hraje nevěstu vikroriánské doby, jež má tvář zahalenou smutkem a ztrátou blízkého člověka. Určitě Vám video doporučuji, ale pozor - je také silně návykové. ;)

Druhé video je tzv. Behind The Scenes, které nám krátce představuje natáčení videoklipu, skupinu a režiséra. Slova se také ujala i Amanda, která nám prozrazuje, že k natáčení se dostala díky jedné soukromé zprávě od Rickyho na twitteru. A díky tomu se z nich staly přátelé...sakra, jak já ji ty kamarády závidím. :P
A teď už jen a jen kochejte. Je totiž čím se kochat...


10 otázek pro Amandu Abbington

14. května 2014 v 18:38 | Mary*
Máme tu první rozhovor s Amandou. Překládala jsem ho sama, takže se moc omlouvám za případné chyby, nedostatky nebo nejasnosti. Doufám, že se alespoň trochu pobavíte a zase objevíte něco nového. ;)


Koho považujete za Vašeho nejbližšího člověka?
Mám dva lidi, moji mámu a mého partnera Martina [Freemana]. Jsou to dva lidé, na které se mohu spolehnout. Miluji je každým kouskem svého těla. Mám také další tři přátele, kterým bych mohla říct o tom, že jsem spáchala vraždu a oni by nikomu neřekli ani slovo.

Z čeho máte největší strach?
Zemřít, aniž by viděla své děti vyrůstat.

Co je pro Vás nejlepší odpočinek?
S Martinem sledování opravdu dobrého filmu nebo seriálu jako House of Cards se spoustou popcornu a šálkem čaje. To je krásné.

Co na sobě považujete za nejlepší?
Myslím si, že jsem laskavá. Také umím dobře naslouchat a umím se postarat o lidi. Libí se mi být matkou. Vždycky jsem se chtěla ujistit, že jsou lidé v pořádku. Dělala jsem to již od té doby, co jsem byla malá holka.

Čeho si vážíte na svém partnerovi?
Poctivosti, důvěry a také skvělého smyslu pro humer, protože to vás provází těmi nejlepšími, ale i nejtěžšími časy.

Řeknete nám o Vás něco, co by nás mohlo šokovat?
Někdy si nemyji vlasy třeba i dva týdny. Je to dost nechutné. Jsou krátké, takže je občas jednodušší si je jen navlhčit.

Co Vás v poslední době udělalo opravdu šťastnou?
Dneska odpoledne, když jsem vyzvedla děti ze školy. Neviděla jsem je celý den a ony mi poté můžou celé rozzářené a šťastné ukázat věci, které vyrobily.

Jakou věc byste ve svém životě změnila, kdybyste měla možnost?
Chtěla bych, aby mi bylo znova 21. Znova bych to ráda absolvovala a neudělala stejné chyby. Asi bych nechodila s kluky, s kterými jsem v té době chodila. A asi bych svou kariéru brala vážně, než jsem brala.

Bez čeho byste nemohla přežít?
Když řeknu, že je to má kabelka, asi to bude hodně hloupá odpověď, že? Mám v kabelce tolik věcí. Každý, kdo se snaží ji zvednout, říká, že je hrozně těžká na moje záda. Mám jí teď sebou a ani nemůžu zapnout zip. Je plná nadměrného množství blbostí.

Jaký je nejdražší položka ve vašem šatníku?
Kabát značky Belsaff, který stál 1000 liber, ale já ho koupila o polovinu levněji. Byla to úžasná volba, ještě jsem ho na sobě neměla, ale tu a tam otevřu tašku a podívám se na něj.

Zdroj: http://www.graziadaily.co.uk/

Silver Clef 2006

14. května 2014 v 18:31 | Mary*
Tak k těmto fotkám snad není ani co dodat, jen snad jedna věc a to ta, že Martin je bez těch svých vousů mnohem krásnější (prostě ježek. :D)...

Confetti-London premiere 2006

14. května 2014 v 18:14 | Mary*
Jedna z mála akcí, kde máme větší počet fotek. Díkybohu. Fotky jsou z premiéry filmu Confetti,
ve kterém si Martin zahrál hlavní roli. A i zpíval!
Musím se u těchto fotek pozastavit. Zatímco Martin se za tu dobu neuvěřitelně změnil, Amanda je stále stejná (krásnější?! :D) Usměvavá, po uši zamilovaná a stále stojící po boku toho úžasného muže. ;)

Empire Film Awards 2006

2. května 2014 v 16:07 | Mary*
Pouze 4 fotky z Empire Film Awards a proto i já budu stručná. Při pohledu na čtvrtou fotku se musím neskutečně culit. ;)

Silver Clef 2005

2. května 2014 v 15:56 | Mary*
Martin je tak zarostlý, že bych ho normálně ani nepoznala, nebýt naší Amandy, která je stále stejná
(a stále stejně krásná. :D). Amanda už tady má pěkně kulaté bříško, fotky jsou snad i proto roztomilejší než normálně. Jde to však vůbec? :D

Film Empire Awards 2005

2. května 2014 v 15:56 | Mary*
Jedna jediná fotka z Empire Film Awards roku 2005. Toto je jedna z akcí, které se Martin účastní (téměř) každoročně.

Hitchhiker´s Guide To The Galaxy-World Premiere 2004

2. května 2014 v 14:27 | Mary*
Jen čtyři fotky z premiéry filmu Hitchhiker´s Guide To The Galaxy (Stopařův průvodce po Galaxii). Je to ostuda, že jsem tenhle film ještě neviděla. Musím napravit. Mezitím se vy pokochejte párem snů. ;)