Únor 2014

Happy Birthday, Amanda!

28. února 2014 v 10:59 | Mary*
...Dear Amanda...
28.2.1974. Již uběhlo 40 let od doby, kdy jsi poprvé spatřila světlo světa. Kdy jsi byla ta nevinná Amanda Jane Smith. Kdy jsi sama nevěděla, co tě jednou potká. Že budeš herečka, za svého milovaného budeš označovat Martina Freemana a s nímž budeš mít dvě roztomilé děti. Že jednou budeš velmi šťastná žena.
1.1.2014. 58 dní. Jen tak krátkou dobu trvá mé očarování tebou. A stejně jako ty, jsem i já šťastná. Jsem šťastná, že ty jsi šťastná.
Amando. Jako každému, i tobě bych chtěla popřát pár věcí, které mám na srdci...
Buď zdravá. Ať tě už nikdy nepotká ten strach, kdy nevíš, jestli své děti vůbec uvidíš vyrůstat.
Buď šťastná. Což si plníš každý den.
Ať tě nadále provází samé skvělé projekty. Ano, tohle je pro nás moc důležité. Doufám, že Moffat a Gattis nebudou takoví trollové, aby tvou úžasnou Mary Watson nenechaly dále kráčet po boku Johna Watsona. A samozřejmě mě i těší a dojímá tvá Miss Mardle, která bude již navždy mít v mém pochroumaném srdíčku místo.
Buď tím, kým jsi byla doteď. To chytrou, milou, upřímnou, praštěnou, úžasnou, obdivuhodnou a skvělá osobou, která, když jsem ji poprvé viděla, mi dala jeden úžasný dar-lásku k ní. A to byl ten krásný dárek, který jsem od tebe na Nový rok dostala.
A teď bych měla dát dárek já tobě. Ale jaký? Když ti řeknu, že tě mám ráda a přeji ti krásné narozeniny...bude to tento rok stačit? Protože i když ty řeknu jen tuto větu, myslím to zcela vážně a přitom se stejně neustále pousmívám, protože pomyšlení na tebe mi vždy vykouzlí úsměv na tváři. Protože si při tom představím tu bláznivku, kterou ty určitě seš (a ano, vím, že bys to nezapírala. ;)), která bere vše s humorem. A to je to krásné, co nás na světě mohlo potkat. Lidé, kteří žijou.

Samozřejmě přeji i stále nové fanoušky, dostatek čokolády a Oreo sušenek, ať tě neštvou žádní pitomci na Twitteru, Arthur nerozškube moc polštářů. Ať máš spousty tvých oblíbených knížek po ruce. A jestli ti Martin nedonesl snídani do postele, tak mi kdyžtak napiš, já si to s ním vyřídím. ;)

Fotografie-Case Histories

24. února 2014 v 19:06 | Mary*


The Debt

24. února 2014 v 15:32 | Mary*

Synopse

Fotografie

Trailer

Recenze


Synopse-The Debt

24. února 2014 v 15:28 | Mary*
Člověk má vědět, kdy přestat. Jako Geoff Dresner. Odjakživa se živil jako kasař a dosáhl v tom oboru takové dokonalosti jako málokdo. Na světě asi neexistuje trezor, s kterým by si nedokázal poradit. Prostě mistr nad mistry. Jenže každá sláva má i svůj rub. Ty roky, co strávil v kriminále, mu nikdo nevrátí. A dnes se mu při představě, že by měl znovu uléhat na tenkou matraci a být třiadvacet hodin denně zazděný, dělá zle. Může se někdo divit, že se po posledním propuštění z basy rozhodl vydělávat si nadále na chléb náš vezdejší poctivě? Nikdo jej už nikdy nedonutí, aby vzal svoje "nádobíčko" do ruky! Jenomže nikdy neříkej nikdy. Protože v životě každého člověka může nastat situace, kdy prostě jdou i ta nejlepší předsevzetí stranou...

Swinging with Finkels

24. února 2014 v 9:20 | Mary*

Synopse

Fotografie

Trailer

Recenze


Synopse-Swinging with Finkels

24. února 2014 v 9:19 | Mary*
Ellie (Mandy Moore) a Alvin (Martin Freeman) se poprvé potkali na univerzitě a již mnoho let tvoří pár. Bohužel počáteční jiskra se z jejich vztahu vytratila a oni přežívají v každodenní nudě. Na doporučení jejich nejlepších přátel Petera (Jonathan Silverman) a Janet (Melissa George), Ellie a Alvin se snaží svůj život rozjet. Po zkoumání nejrůznějších možností, Ellie přijde s geniálním nápadem-mít konsensuální aférku v mezích manželství.

Trailer-Swinging with Finkels

24. února 2014 v 9:12 | Mary*

The All Together

24. února 2014 v 8:58 | Mary*

Synopse

Fotografie

Trailer

Recenze


Trailer-The All Together

24. února 2014 v 8:56 | Mary*